LIVE SCORE – Πρωτάθλημα Ρομποτικής 2020-01-20T23:23:07+00:00

LIVE SCORE

3η Αγωνιστική – Θεσσαλονίκη

Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
Central Minds 590090
M.A.R.C.O. 507070
Robot Boom180180180
Var.Kar.2707070
Deep Blue300300300
Ρομποφιλαράκια04040
Mantzou Robotics60150150
Mantzou Fighters100180180
Mantzou Technology90120120
ΒΜΔ3207070
RoboGamers01010
UFO304040
Manzou Red0
RoboGamers 2000
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
Central Minds 54161112011
M.A.R.C.O. 6441420514
Robot Boom310122542025
Var.Kar.2101553052030
Deep Blue87153054030
Ρομποφιλαράκια3115505
Mantzou Robotics5681924019
Mantzou Fighters1212103461534
Mantzou Technology15572736527
ΒΜΔ33137707
RoboGamers7311113011
UFO123403
Mantzou Red881508
RoboGamers 2213103
Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
Central Minds 4709090
Central Minds 30120120
Central Minds 2703070
Central Minds 105050
SSD03030
The Leaders90150150
DDP303030
Pro-grammers120120120
Roboteleiakia603060
RamFire000
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
Central Minds 43481513515
Central Minds 375102227022
Central Minds 28271720517
Central Minds 1610521352.521
SSD5731518015
The Leaders412153149531
DDP21542134521
Pro-grammers128123239032
Roboteleiakia10361921019
RamFire15622323023
Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
Premium Alpha60150150
HS BOTICS10010
Mantzou Bots100200200
Mantzou Wrc140140140
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
Premium Alpha1215123969039
HS BOTICS88824152.524
Mantzou Bots1212153969539
Mantzou Wrc1510103546035

*Η βαθμολογία προκύπτει από τις 5 καλύτερες αγωνιστικές
**Η συνολική βαθμολογία είναι το άθροισμα και των 6 αγωνιστικών

3η Αγωνιστική – Αθήνα

Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
Robotricks307070
RoboBoys12080120
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
Robotricks1512123920539
RoboBoys1215154243042
Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
SSA508080
CROSSBOW180150180
Windows240270270
RobotTeam12050120
NikoLaz12090120
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
SSA81272734527
CROSSBOW1510123745037
Windows77152929529
RobotTeam12882830528
NikoLaz1015103549535
Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
O.J.60150150
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
O.J.1515154533045

*Η βαθμολογία προκύπτει από τις 5 καλύτερες αγωνιστικές
**Η συνολική βαθμολογία είναι το άθροισμα και των 6 αγωνιστικών

3η Αγωνιστική – Σίφνος

Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
Oi Filenades303030
Robotic Girls204040
Sifnos GGA Robotics20180180
M.M.K Team603060
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
Oi Filenades101082824028
Robotic Girls1212103432034
Sifnos GGA Robotics1515154569045
M.M.K Team88122820028
Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
Anminics100120120
Creative Worriors909090
SifnosBots80150150
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
Anminics1210123420034
Creative Worriors1215103745037
SifnosBots1512154243042
Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
Here Comes the Forthnite Duo60150150
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
Here Comes the Forthnite Duo1515154569045

*Η βαθμολογία προκύπτει από τις 5 καλύτερες αγωνιστικές
**Η συνολική βαθμολογία είναι το άθροισμα και των 6 αγωνιστικών

3η Αγωνιστική – Σέρρες

Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
Amazones40100100
Robot Designers08080
Parametric0
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
Amazones1012153720037
Robot Designers1515124227042
Parametric151510515
Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
Robot Makers40100100
Robot Mechanics406060
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
Robot Makers1215154226042
Robot Mechanics1512123918539
Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
IronBricks2700270
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
IronBrick151527015

*Η βαθμολογία προκύπτει από τις 5 καλύτερες αγωνιστικές
**Η συνολική βαθμολογία είναι το άθροισμα και των 6 αγωνιστικών

2η Αγωνιστική – Αλεξανδρούπολη

Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
Pro Robots50135135
BrickBuilders135240240
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
Pro Robots12122424024
BrickBuilders15153043530
Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
C.A.-ROBS30100100
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
C.A.-ROBS15153020030

*Η βαθμολογία προκύπτει από τις 5 καλύτερες αγωνιστικές
**Η συνολική βαθμολογία είναι το άθροισμα και των 6 αγωνιστικών

3η Αγωνιστική – Αιτωλοακαρνανία

Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
Three M 10040100
Ανώνυμοι 60150150
Trollers 10090100
Merry Merry Merry Christmas 60150150
Anonymous 209090
The Rippers 20150150
NASA Team120120120
Makers 303030
Απίθανοι 609090
Onewing Dragon Cataclysm150150150
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
Three M 31552341523
Ανώνυμοι 1012123448034
Trollers 4361317513
Merry Merry Merry Christmas 66122426024
Anonymous 15432232022
The Rippers 5581824518
NASA Team12872730027
Makers 7221113011
Απίθανοι 8741923519
Onewing Dragon Cataclysm10152528525

*Η βαθμολογία προκύπτει από τις 5 καλύτερες αγωνιστικές
**Η συνολική βαθμολογία είναι το άθροισμα και των 6 αγωνιστικών

3η Αγωνιστική – Χίος

Ομάδα1ος Γύρος2ος ΓύροςBest
A.K.A ROBOTICS40120120
MSN-Robotics140100140
π- Robotics90120120
GYMVRONT406060
Robot Tricks908090
ΟνομαΒαθμολογία*Συνολοκό ΣκορΣυνολική Βαθμολογία**
A.K.A ROBOTICS812103036530
MSN-Robotics158153834538
π- Robotics107122924029
GYMVRONT121573447034
Robot Tricks71082522525

*Η βαθμολογία προκύπτει από τις 5 καλύτερες αγωνιστικές
**Η συνολική βαθμολογία είναι το άθροισμα και των 6 αγωνιστικών

Χρυσοί Χορηγοί